2
15
5

ЩО ТАКЕ BANK ID ТА ЧОМУ ЦЕ ЗРУЧНО?

Процедура отримання кредиту в МФО дуже проста: обираєш суму та термін кредитування на сайті, реєструєшся, підтверджуєш особу та чекаєш на схвалення позики. Все зрозуміло, окрім того, як швидко авторизуватися без фотографій з паспортом в руках? Гроші можуть знадобитися будь-якої миті, а от паспорт не завжди є в кишені. У такому випадку, на допомогу приходить система BankID від Національного банку України.Стисло про BankID

BankID - електронна дистанційна ідентифікація фізичних осіб. Система створена для того, щоб громадяни будь-якої миті могли отримати адміністративні та інші послуги через Інтернет. Ідентифікація відбувається шляхом передачі даних про особу до надавача послуг (адміністративні, банківські, фінансові, комерційні та некомерційні установи).

Якщо простіше
Пам’ятаєте, як ви отримували перший свій рахунок (банківську картку)? Ваші паспортні дані записував співробітник банку, задавав безліч питань для анкети, фотографував вас разом з паспортом. Потім ці дані було внесено в систему. Щоб не проходити таку процедуру знову, створено систему BankID. Тепер вам не треба фотографуватися, кудись ходити та шукати ІПН в документах. Ви просто натискаєте на кнопку BankID та проходите ідентифікацію за декілька секунд.

Як працює BankID

 1. Натискаєте кнопку “BankID”
 2. Обираєте свій банк (наприклад, Приват24 або Monobank)
 3. Вводите логін/пароль від інтернет-банкінгу, підтверджуючи передачу інформації
 4. Ваш банк передає інформацію про вас

Дані, які передаються

 • ПІБ
 • дата народження
 • ІПН
 • паспортні дані
 • адреса реєстрації
 • номер телефону
 • e-mail адреса


Це безпечно?

Персональні дані громадян не зберігаються в системі BankID НБУ. Інформація від банку до отримувача даних передається в зашифрованому вигляді згідно з вимогами чинного законодавства України. Вся інформація захищена сертифікатом шифрування з накладанням електронного підпису або печатки банку. Подавати запит на передачу особистих даних може тільки власник цих даних.

Якщо простіше
Ніхто крім вас не зможе скористатися системою BankID. Дані, що передаються, знаєте тільки ви, банк та установа, для якої ви ідентифікуєтесь. Система BankID не зберігає та не бачить ваші дані. Тільки ви можете дати згоду на передачу даних.


BankID для МФО

Ми вже розповідали про автоматичну систему схвалення заявок на кредит, за допомогою якої за декілька хвилин опрацьовується величезний обсяг інформації, а рішення по кредиту надходить майже миттєво. Так от, використовуючи BankID для авторизації на сайті Cashberry, ви автоматично проходите перевірку нашої внутрішньої системи та отримаєте кредит з більшою ймовірністю.


Висновок
За статистикою, клієнти, які пройшли ідентифікацію через BankID отримують кредит швидше та на більшу суму, ніж ті, хто ідентифікувався через фото з паспортом. BankID - це швидко, зручно та надійно.


Оцініть цю статтю
2
15
5
Поділіться з друзями
Схожі новини:
8 КРУТИХ ФАКТІВ ПРО CASHBERRY, ЯКІ ВИ МОГЛИ НЕ ЗНАТИ
28 липня 2020 року
Понад рік ми присутні у соціальних мережах та активно ведемо свій блог на сайті. Розповідаємо про всі тонкощі кредитування та...
inlove 30
good 95
sad 6
3,672
6 хв
5 ПОМИЛОК, ЯКІ ЗІПСУЮТЬ ВАШУ КРЕДИТНУ ІСТОРІЮ
04 серпня 2020 року
Погана кредитна історія — одна з найвагоміших причин відмови у кредитуванні. Ваша кредитна історія — це всі дані про ваші поз...
inlove 31
good 153
sad 17
8,036
4 хв
5 ПРАВИЛ: ЯК ОТРИМАТИ МАКСИМАЛЬНУ СУМУ ВІД МФО
09 червня 2020 року
У попередньому випуску нашого блогу ми поділилися новиною про те, що всі ліміти скасовано . Хоча їх більше немає, але деякі к...
inlove 37
good 162
sad 22
5,881
4 хв
Будь в курсі всіх подій першим! Перейдіть за посиланням в листі і підтвердіть підписку!
!
Поле Email має невірний формат!