Бери Кеш!
Допомога
Перший кредит
Повторний кредит

Сума кредиту, грн

  • 500
  • 5000

На термін, днів

7
14
21
30
що ми пропонуємо?

НОВИМ КЛІЄНТАМ

Максимальна сума: 5 000 гривень.

Терміни кредитування: від 7-ми до 30-ти днів.

Процентна ставка: 0,01%*

ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТАМ

Максимальна сума: 15 000 гривень.

Терміни кредитування: від 7-ми до 30-ти днів.

Процентна ставка: 1,14%*

Відгуки наших клієнтів

Залишити свій відгук

Де взяти кредит в Україні на вигідних умовах?

Деякі умови сучасного життя часто стають причиною того, що у багатьох людей в певний момент виникає необхідність взяти кредит онлайн. Причиною цього може послужити відсутність потрібної суми на покупку власного житла, меблів, машини та ін. Більша частина людей, в такій ситуації, поспішить звернутися в банківські структури, що не завжди дасть бажаний результат. Взяти кредит без застави і довідки про доходи в цих установах практично неможливо. Тут ви також зіткнетеся не тільки з довгими чергами, але і з безліччю непосильних вимог для пересічного громадянина.

Часто трапляються ситуації, коли клієнт не підходить під вимоги, які виставляє йому банк і в результаті цього отримує відмову в кредитуванні. Причин для цього багато: починаючи поганою кредитною історією і закінчуючи віковою невідповідністю людини. У зв'язку з цим, багатьох українців часто хвилює питання: як взяти кредит, якщо ти в чорному списку?

Чорний список являє собою спеціальну базу, яка наповнена інформацією про персональні дані недобросовісних позичальників. Потрапити сюди - означає забути про кредити від банківських установ. Проте, існує безліч альтернативних способів взяти онлайн кредит: позичити гроші у родичів, відвідати ломбард або звернутися в мікрофінансову компанію.

Подібні організації пропонують своїм відвідувачам отримати кредит онлайн або зробити те ж саме в стаціонарному відділенні. Банки ж віддають перевагу традиційному оформленню безпосередньо в їхньому офісі. В цьому випадку мікрофінансові організації безперечно виграють. Що тут говорити, якщо інтернет кредити вже давно стали звичним для українців явищем. Тепер кожен може скористатися послугами мікрофінансових компаній і не боятися, що їм відмовлять в можливості взяти онлайн кредит.

Що стосується самої процедури оформлення, то вона настільки спрощена, що пройти її не важко, як студентам, так і людям у віці. Щоб оформити кредит онлайн не потрібно сидіти в нескінченних чергах і довго чекати відповіді компанії. Досить мати підключений до Інтернету комп'ютер, планшет або смартфон. За допомогою цих гаджетів ви зможете зайти на сайт підходящої мікрофінансової компанії і оформити кредит без відмови онлайн.

Мало хто замислювався про те, що кредити онлайн в Україні є не тільки додатковими фінансовими обов'язками перед кредитором, а й чудовою нагодою поліпшити кредитний рейтинг. Крім цього, їх використання принесе вам багато цінних переваг, простежити які можна на прикладі сучасної компанії онлайн кредитування «cashBerry». Дана компанія забезпечує своїм клієнтам одні з найбільш вигідних умов співпраці, серед яких:

  • Чесність. Діяльність мікрофінансової компанії заснована на тому, щоб виключити можливість появи прихованих комісій і додаткових платежів.
  • Індивідуальний підхід до кожного. Всі знають, що запорука успішного бізнесу - задоволений клієнт, який хоче відвідати компанію знову. Саме тому подібні компанії постійно розробляють все нові пропозиції, які б змогли задовольнити сучасного позичальника.
  • Можливість отримати додаткові бонуси. У разі своєчасного погашення взятого кредиту, клієнтові надаються різноманітні бонуси (зниження процентної ставки, збільшення кредитного ліміту, отримання знижок).

Все ще не знаєте де взяти кредит в Україні в режимі онлайн на вигідних умовах? Зверніться в компанію «cashBerry» і ви забудете, що таке фінансові труднощі.

Інші статті за темою: Бистрий займ Гроші в кредит онлайн Гроші на картку Кредит на картку Кредит готівкою Мікрозайм Мікрокредит Позика на картку Споживчий кредит

Основні умови кредитування

Нарахування відсотків здійснюється на залишок виданого тіла кредиту за кожен день фактичного використання кредиту починаючи з 1-го дня (день видачі кредиту та день його погашення/повернення, за розрахунком/нарахуванням відсотків). Передбачені наступні відсоткові ставки за користування кредитом: понижена та стандартна відсоткові ставки. Розмір відсоткової ставки залежить від рівня лояльності клієнта та іншого ( див. Умови кредитування - посилання). Позичальник має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому тільки відсотки за користування кредитом за Договором.

Відсоткова ставка за користування кредитом у випадку вчасного погашення

Приклад розрахунку відсоткової ставки при отримані 1000 грн на 7 днів для клієнта на 1-му рівні програми лояльності: 1000 грн *0,01% відсоткова ставка на день *7 днів = 0,7 грн відсотків. APR — 3,66%

Відсоткова ставка за користування кредитом після терміну на який було видано кредит за договором

Якщо на наступний день після закінчення терміну кредиту за договором плюс протягом 3 (трьох) наступних календарних днів (грейс-період) клієнт/позичальник не погасить у повному обсязі кредит та у клієнта залишається непогашена заборгованість за кредитом, то у такому випадку застосовується стандартна відсоткова ставка за договором (див. Умови кредитування).

Приклад розрахунку відсоткової ставки при фактичному погашені на 10-й день для кредиту сумою в 1000 грн, оформленого на 7 днів для клієнта на 1-му рівні програми лояльності. Загальна сума відсотків становить: 1000 грн *2,71% відсоткова ставка на день *10 днів = 271 грн. APR — 991,86
Ніяких додаткових комісій та платежів за користування кредитом за Договором фінансова компанія не стягує.

Штрафні санкції

Договором у випадку прострочення передбачено штраф, який не може перевищувати 50% суми отриманого Позичальником кредиту. Звертаємо увагу, що на період дії карантину, який встановлено Кабінетом Міністрів України, нашою Фінансовою компанією неустойка (штраф, пеня) за прострочення Позичальником не нараховується.

Детальніше про умови кредитування