Бери Кеш!
Допомога
Перший кредит
Повторний кредит

Сума кредиту, грн

  • 500
  • 5000

На термін, днів

7
14
21
30
Очікуйте гроші о
Отримати кеш!

Ви берете 0 гривень на 30 днів

Відсотки складають 0 грн. на добу.*

До сплати 0 грн

до

Промокод застосовано
Отримати кеш!
Video thumbnail
що ми пропонуємо?

НОВИМ КЛІЄНТАМ

Максимальна сума: 5 000 гривень.

Терміни кредитування: від 7-ми до 30-ти днів.

Процентна ставка: 0,01%*

ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТАМ

Максимальна сума: 15 000 гривень.

Терміни кредитування: від 7-ми до 30-ти днів.

Процентна ставка: 1,14%*

Відгуки наших клієнтів

Залишити свій відгук

Позика онлайн на карту в Україні: як правильно оформити?

Використання сучасних технологій змінює наше життя на краще. Тепер вирішити практично будь-яку проблему можна за допомогою мережі Інтернет. Даний ресурс дозволяє легко оформити покупку бажаного товару, провести потрібний платіж або замовити квитки. Торкнувся цей прогрес і фінансової сфери. Багато компаній створили спеціальні сервіси, які надають клієнтам таку послугу як позика онлайн на карту. Стадії оформлення онлайн позики Позика онлайн на карту в Україні досить проста в оформленні. Щоб її отримати, необхідно пройти кілька простих етапів: • Пошук підходящої компанії. Перед тим як оформити позику, потрібно проаналізувати умови декількох фінансових організацій, порівняти процентну ставку, суму і терміни, на яких видається онлайн позика на карту. Варто також звернути увагу на наявність ліцензії, яка підтверджує право на заняття даним видом діяльності. • Вибір кредитної програми. Онлайн позика на картку може надаватися клієнту у вигляді різноманітних кредитних пропозицій. Ваше завдання вибрати для себе найбільш оптимальний варіант. При цьому потрібно враховувати рівень власних доходів і термін, на який береться позика на карту онлайн. Адже саме від цих показників буде залежати здатність виплатити повну суму кредиту. Потрібно адекватно оцінювати свої можливості, інакше ви ризикуєте зіпсувати свій кредитний рейтинг. • Заповнення електронної заявки. Онлайн позика на картку оформляється на офіційному сайті обраної компанії. Перед вами відкриється спеціальна анкета, де потрібно вказати особисті дані (паспорт та ідентифікаційний код), а також зручний спосіб зв'язку. Це може бути ваш мобільний телефон або електронна пошта. • Підтвердження контактних даних. Щоб переконається в достовірності зазначеної інформації, фахівці компанії можуть перевірити ваш номер телефону, відправивши на нього спеціальне повідомлення. Зазвичай це простий код, який потрібно вказати при заповненні анкети. • Отримання відповіді фірми. Запит обробляється в автоматичному режимі протягом всього декількох хвилин. Хочете отримати позику на вигідних умовах, тоді вам варто звернутися в сучасний сервіс «cashBerry». Досвідчені фахівці даної компанії зможуть знайти рішення навіть найскладнішої фінансової проблеми.

Інші статті за темою:  Гроші у позику Позика на картку до зарплати Швидка позика на картку

Основні умови кредитування

Нарахування відсотків здійснюється на залишок виданого тіла кредиту за кожен день фактичного використання кредиту починаючи з 1-го дня (день видачі кредиту та день його погашення/повернення, за розрахунком/нарахуванням відсотків). Передбачені наступні відсоткові ставки за користування кредитом: понижена та стандартна відсоткові ставки. Розмір відсоткової ставки залежить від рівня лояльності клієнта та іншого ( див. Умови кредитування - посилання). Позичальник має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому тільки відсотки за користування кредитом за Договором.

Відсоткова ставка за користування кредитом у випадку вчасного погашення

Приклад розрахунку відсоткової ставки при отримані 1000 грн на 7 днів для клієнта на 1-му рівні програми лояльності: 1000 грн *0,01% відсоткова ставка на день *7 днів = 0,7 грн відсотків. APR — 3,66%

Відсоткова ставка за користування кредитом після терміну на який було видано кредит за договором

Якщо на наступний день після закінчення терміну кредиту за договором плюс протягом 3 (трьох) наступних календарних днів (грейс-період) клієнт/позичальник не погасить у повному обсязі кредит та у клієнта залишається непогашена заборгованість за кредитом, то у такому випадку застосовується стандартна відсоткова ставка за договором (див. Умови кредитування).

Приклад розрахунку відсоткової ставки при фактичному погашені на 10-й день для кредиту сумою в 1000 грн, оформленого на 7 днів для клієнта на 1-му рівні програми лояльності. Загальна сума відсотків становить: 1000 грн *2,71% відсоткова ставка на день *10 днів = 271 грн. APR — 991,86
Ніяких додаткових комісій та платежів за користування кредитом за Договором фінансова компанія не стягує.

Штрафні санкції

Договором у випадку прострочення передбачено штраф, який не може перевищувати 50% суми отриманого Позичальником кредиту. Звертаємо увагу, що на період дії карантину, який встановлено Кабінетом Міністрів України, нашою Фінансовою компанією неустойка (штраф, пеня) за прострочення Позичальником не нараховується.

Детальніше про умови кредитування