Повернення кредиту

Повернути гроші можна повністю або частково, у будь-який день дії кредитного договору. Скористуйтеся одним із варіантів оплати:
Онлайн за допомогою картки

В особистому кабінеті вкажіть суму, яку бажаєте сплатити, та натисніть кнопку “Сплатити карткою”. Введіть реквізити картки та підтвердіть оплату. Гроші будуть моментально перераховані з вашої картки на рахунок Cashberry. Ви можете оплатити заборгованість по кредиту будь-якою карткою українського банку, при цьому її не треба верифікувати в особистому кабінеті. Крім того, при сплаті кредиту, зверніть увагу на ліміти по оплаті карткою через Інтернет. За необхідністю, зверніться до свого банку для збільшення ліміту.

Оплата без авторизації

Внести заборгованість по кредиту можна не заходячи до особистого кабінету, скориставшись функцією “Оплата без авторизації” . Для цього у правому верхньому куті сайту натисніть кнопку “Сплатити” та виберіть один зі способів ідентифікації: номер телефону, договір або ІПН. Після цього, введіть реквізити картки будь-якого українського банку та натисніть кнопку “Сплатити”. Гроші будуть моментально перераховані з картки на рахунок Cashberry.

Через чат-бот Cashberry

Чат-бот - це помічник для клієнтів, які постійно користуються месенджерами. З його допомогою можна не тільки отримати, а й сплатити кредит. Для цього оберіть зручний месенджер (Telegram или Messenger) та підключіть чат-бот. Далі натисніть кнопку “Оплата кредиту” та дотримуйтесь інструкції.

У відділені банку
Погасити позику можна у будь-якому українському банку. У відділені вкажіть ту суму заборгованості, яка відображається в особистому кабінеті в день оплати. У квитанції зазначте номер рахунку, номер МФО компанії Cashberry, номер ЄДРПОУ та номер вашого кредитного договору. Ці дані можна переглянути у кредитному договорі, у особистому кабінеті або отримати, звернувшись до нашої служби підтримки .
ВАЖЛИВО!
Сплачуючи заборгованість через відділення банку, кошти на рахунок Cashberry будуть перераховані протягом 3-х робочих днів. Зверніть увагу, що відсотки по кредиту продовжують нараховувати до того моменту, поки гроші не перерахують на рахунок компанії. Щоб уникнути нарахування відсотків, внесіть заборгованість у відділені банку за 3 дні до закінчення терміну дії кредитного договору.
У платіжному терміналі
Ви можете сплатити кредит у терміналах мережі iBox, EasyPay, City24. Оберіть в меню термінала категорію “Банківські операції”, знайдіть у пошуку компанію Cashberry, вкажіть номер кредитного договору та внесіть гроші. Кошти будуть переведені на рахунок компанії протягом доби. Термінали на мапі: iBox, EasyPay, City24.