Як оформити кредит онлайн?

Оберіть суму та термін на калькуляторі
1. Оберіть суму та термін на калькуляторі
30 сек
Зазначте на кредитному калькуляторі суму та термін вашого кредиту (зверніть увагу, що праворуч від калькулятора система розраховує ваші відсотки за кредитом). Після цього, натисніть кнопку "ОТРИМАТИ КЕШ!" Максимальна сума першої позики - 5000 грн, всіх наступних - 15 000 грн. Для того, щоб отримати повторний кредит ви можете скористатися чат-ботом Cashberry. Для цього оберіть зручний месенджер ( Telegram або Messenger) та підключіть чат-бот. Далі натисніть кнопку “Новий кредит” та дотримуйтесь інструкції.
Зареєструйтеся, заповнивши анкету
2. Зареєструйтеся, заповнивши анкету
5 хв
Для оформлення першої позики вам необхідно заповнити всі обов’язкові поля анкети. Для реєстрації знадобляться: контактні дані, дані вашого паспорту, банківської картки, ІПН та інша загальна інформація. Для того, щоб підвищити шанси на ухвалу кредиту, ми рекомендуємо заповнити всі додаткові поля в анкеті. При повторному запиті на отримання кредитних коштів, просто зайдіть в особистий кабінет, виберіть необхідну суму та термін кредиту. Якщо у вас виникли додаткові питання, пропонуємо перейти до розділу “Питання/Відповідь”.
Введіть дані банківської картки
3. Введіть дані банківської картки
1 хв
Верифікація картки - це захід безпеки, який дозволяє переконатись у тому, що саме ви є власником картки і виключає втручання сторонніх осіб. Для того, аби верифікація відбулась, введіть повні реквізити картки. Всі дані по вашій картці захищені стандартом інформаційної безпеки. Якщо ви подаєте заявку на повторний кредит, вас є можливість використовувати верифіковану раніше картку, обравши її зі списку карт в особистому кабінеті.
Отримайте гроші на картку
4. Отримайте гроші на картку
3 хв
Після успішної верифікації очікуйте на схвалення кредиту. Рішення буде відображено в особистому кабінеті на сайті, а також відправлено на електронну скриньку або СМС-повідомленням. Після схвалення кредиту уважно ознайомтесь з положеннями договору та оферти, підтвердіть свою згоду на підписання документів вказавши код з СМС та отримайте кошти. Гроші будуть перераховані на вашу картку протягом декількох хвилин.
Допомога Допомога