3
60
2

ЯК ПЛАТИТИ МЕНШЕ ЗА КРЕДИТОМ: ПОРАДА НА МІЛЬЙОН!

Cashberry - одна з небагатьох мікрофінансових організацій, яка дійсно піклується про клієнтів. Щодня ми ставимо собі за мету допомагати у вирішенні дрібних фінансових труднощів. Завдяки сервісу мікрокредитування Cashberry можна отримати позику за лічені хвилини знаходячись у будь-якій точці України. Єдина умова — мати при собі паспорт, ІНН та гаджет з виходом в інтернет. Ми переймаємось не тільки тим, щоб клієнт швидко отримав гроші, а й щоб не виникало проблем з поверненням боргу. Про те, якими способами можна повернути кредит є в окремому розділі сайту й кожен клієнт може обрати будь-який зручний для нього. А чи хтось розповідав, як повернути менше, ніж нарахував кредитний калькулятор? Впевнені, що ні. Отже, будемо першими!


Порада на мільйон!

Сплачуйте кредит частинами й більше, ніж просто нараховані відсотки.

 

У чому сенс?

Щодня вам нараховуються відсотки на тіло кредиту (згідно зі стандартними умовами договору). Якщо ви розділите виплати за кредитом, наприклад, на 4 рівні частини, то тіло кредиту буде поступово зменшуватись. Отже, кількість нарахованих відсотків буде зменшуватися пропорційно зменшенню тіла кредиту. Таким чином, можна зекономити до 40% на процентній ставці.

І ще дещо…

Постійні клієнти вже з третього кредиту відчувають переваги програми лояльності від Cashberry, яка унікальна на ринку МФО. Суть ось в чому: чим активніше ви користуєтесь сервісом, тим нижче процентна ставка і вище ліміт видачі. На 6 рівні програми лояльності можна отримати до 15 000 грн під 1,14% за 3 хвилини (за умови оплати у строк надання кредиту або протягом грейс-періоду). Подавайте заявку просто зараз та користуйтеся перевагами постійного клієнта!


Cashberry - з турботою про клієнтів!

Оцініть цю статтю
3
60
2
Поділіться з друзями
Схожі новини:
5 ПРАВИЛ: ЯК ОТРИМАТИ МАКСИМАЛЬНУ СУМУ ВІД МФО
09 червня 2020 року
У попередньому випуску нашого блогу ми поділилися новиною про те, що всі ліміти скасовано . Хоча їх більше немає, але деякі к...
inlove 19
good 121
sad 14
3,425
4 хв
7 ПРИЧИН, ЧЕРЕЗ ЯКІ ВАМ МОЖУТЬ НЕ ДАТИ КРЕДИТ
26 травня 2020 року
МФО — це організації, які надають послуги кредитування для населення у найшвидші терміни. Зазвичай, на оброблення заявки треб...
inlove 45
good 338
sad 38
12,434
7 хв
5 ПОМИЛОК, ЯКІ ЗІПСУЮТЬ ВАШУ КРЕДИТНУ ІСТОРІЮ
04 серпня 2020 року
Погана кредитна історія — одна з найвагоміших причин відмови у кредитуванні. Ваша кредитна історія — це всі дані ...
inlove 11
good 105
sad 9
5,332
4 хв
Будь в курсі всіх подій першим! Перейдіть за посиланням в листі і підтвердіть підписку!
!
Поле Email має невірний формат!