115
498
45

НАЙДОРОЖЧИМ НАЙКРАЩЕ: ПОДАРУНКИ НА НОВОРІЧНІ СВЯТА

Час подякувати та відпустити 2020 рік. Попри всі труднощі, рік, що минає навчив нас багатьом важливим речам, нагадав про фундаментальні цінності та розставив пріоритети у правильному порядку.

У 2020 році ми навчилися піклуватися про рідних, адже найдорожче у світі - це посмішки за родинним столом. Цінувати обійми коханих та дотики долонь, адже месенджери не передають тепла закоханих очей. Опікати старших, адже бабусине варення та пораду дідуся не можна замовити в інтернет-магазині. Перейматися здоров’ям незнайомців, адже ми ближче один до одного, ніж це здавалося раніше. Насолоджуватися прогулянками в парках та кавою в улюбленій кав’ярні, адже тепер ми знаємо, що без цього важко обійтись. Проводити більше часу вдома, адже затишок та безпека понад усе. Посміхатися очима, адже крізь маску важко виразити емоції. Ми розуміємо, як важливо, щоб найрідніші були щасливі та здорові, а час вдома можна було проводити із задоволенням. Саме тому команда Cashberry вирішила подарувати 5 крутих подарунків до новорічних свят, якими зможуть користуватися будь-хто в родині.

Ми подаруємо:

телефон Apple iPhone XR 64GB розіграно 16 грудня! Його оримує Дмитро Скаль з міста Турка, Львівської області. Щиро вітаємо та бажаємо щасливих свят!

пилотяг Roborock S5 Max Vacuum розіграно 23 грудня! Його оримує Хархаліс Катерина Русланівна з міста Новояворівськ, Львівської області. Щиро вітаємо та бажаємо щасливих свят!

телевізор LG 55UN7100 розіграно 30 грудня! Його оримує Шамов Ярослав з міста Харків. Щиро вітаємо та бажаємо щасливих свят!

ігрову пиставку Microsoft Xbox Series S 512GB розіграно 8 січня! ЇЇ отримує Шкурат Андрій з міста Суми. Щиро вітаємо та бажаємо щасливих свят!

мультиварку Tefal Multicook&Stir IH RK905A32 розіграно 14 січня! ЇЇ отримує Онікієнко Світлана з міста Київ. Щиро вітаємо та бажаємо щасливих свят!

Для того, щоб взяти участь у розіграші необхідно подати заявку на кредит у період з 9 грудня до 13 січня, підписати договір та отримати гроші на картку. Нагадуємо, що до новорічних свят можна отримати до 15 000 грн від Cashberry. Детальні умови акції за посиланням.

Бажаємо всім затишних свят та щасливого Нового Року! Бережіть себе та рідних, а про решту подбає Cashberry!

Оцініть цю статтю
115
498
45
Поділіться з друзями
Схожі новини:
МАЙЖЕ ЗАДАРМА: ПЕРШИЙ КРЕДИТ ПІД 0,01%
24 листопада 2020 року
Лояльність на першому місці — це турбота про кожного клієнта Cashberry. Ми розуміємо, що зараз непрості часи та бажаємо...
inlove 206
good 1,029
sad 85
32,328
4 хв
7 ПРИЧИН, ЧЕРЕЗ ЯКІ ВАМ МОЖУТЬ НЕ ДАТИ КРЕДИТ
26 травня 2020 року
МФО — це організації, які надають послуги кредитування для населення у найшвидші терміни. Зазвичай, на оброблення заявки треб...
inlove 58
good 529
sad 63
19,677
7 хв
ЕКСТРЕНА ДОПОМОГА У КРИЗОВІЙ СИТУАЦІЇ
07 квітня 2020 року
Пандемія, спричинена вірусною хворобою COVID-19, застала весь світ зненацька. Неможливо було підготуватись заздалегідь до так...
inlove 30
good 214
sad 14
6,290
7 хв
Будь в курсі всіх подій першим! Перейдіть за посиланням в листі і підтвердіть підписку!
!
Поле Email має невірний формат!